Акція

Акція «На Крилах Ангела»

Ми — благодійний фонд «Турбота про місто». Щороку напередодні Різдва ми проводимо акцію, що називається «На Крилах Ангела», тому що мріємо принести атмосферу свята і любові кожній людині і допомогти тим, хто опинився у скрутному становищі, а саме дітям, позбавленим батьківського піклування, сиротам, самотнім пенсіонерам, соло-мамам, інвалідам та батькам, які не в змозі зробити подарунок своїй дитині на Різдво.

Вже 6-й рік акція «На Крилах Ангела» об’єднує сотні людей із Києва, Львова та Одеси заради добрих справ напередодні Різдва.

Ми формуємо подарункові набори для незахищених верств населення, тому що прагнемо допомогти всім людям відчути атмосферу свята та отримати таку необхідну турботу.

Ангел означає «посланець», здійснюючи мрії інших, ми умовно стаємо «добрими ангелами», що послані на добрі справи для тих, хто потребує цього. Щоб завчасно дізнатися про мрії цих людей ми не тільки співпрацюємо з дитячими притулками, центрами допомоги, пансіонатами для самотніх літніх людей та міськими службами, котрі піклуються про дітей з обмеженими можливостями та тяжкими захворюваннями, а також ми йдемо в свої двори, школи, райони, оглядаючись навколо, щоб помітити тих, хто залишився непоміченим ніким, і таким чином ми формуємо «списки мрій».

З Вашою допомогою ми можемо зібрати та доставити необхідну кількість подарунків, оточивши цих людей турботою та увагою.

Ми намагаємося об’єднати людей нашого міста навколо цієї ідеї:

За 7 років нашої діяльності ми змогли зібрати та подарувати 5175 подарунків. Кожен з цих подарунків — це посмішка на сумному обличчі, радість у душі та відчуття своєї цінності у серцях тих, кому так рідко доводилося це відчути.

Як взяти участь?

  1. Придбати і принести подарунок для конкретної людини зі «списку мрій».
  2. Стати волонтером і взяти участь в доставці цих подарунків (у грудні).
  3. Пожертвувати будь-яку суму, перерахувавши її на рахунок Благодійного фонду «Турбота про місто», щоб ми самостійно придбали один або декілька подарунків для людей зі «списку мрій» (звіт може бути наданий кожному спонсору).

Пожертвувати

Для зв’язку з нами:

@citycarekiev

вул. Метрополита Шептицького, 10, оф.3

(044) 220 3 223

citycarekiev@hillsong.com.ua