Logo

Акція «На крилах ангела»

Вже 5-й рік акція “На Крилах Ангела” об’єднує сотні людей міста Києва заради добрих справ напередодні Різдва. Ми формуємо подарункові набори для незахищених верств населення, тому що прагнемо допомогти всім людям відчути атмосферу свята та отримати таку необхідну турботу.

Ангел означає “посланець”, тому здійснюючи мрії інших, ми умовно стаємо “добрими ангелами”, що послані на добрі справи для тих, хто знаходиться у скрутному становищі.

Співпрацюючи з дитячими притулками, центрами допомоги, пансіонатами для самотніх літніх людей та міськими службами, котрі піклуються про дітей з обмеженими можливостями та тяжкими захворюваннями, ми завчасно дізналися про мрії цих людей та сформували “списки мрій”.

З вашою допомогою ми зможемо зібрати та доставити необхідну кількість подарунків, оточивши цих людей турботою та увагою.

Ми намагаємося об’єднати людей нашого міста навколо цієї чудової ідеї:

2012 рік – 120 подарунків
2013 рік – 250 подарунків
2014 рік – 416 подарунків
2015 рік – 670 подарунків
2016 рік – 1550 подарунків


Також,  є можливість завантажити наш мобільний додаток, щоб ознайомитись зі списком мрій особисто та запросити своїх друзів до участі у акції!

 

QR

Скачать на Google PlayСкачать на Apple Store

Як взяти участь?

1. Придбати і принести подарунок для конкретної людини зі «списку мрій», що ми надаємо.

2. Стати волонтером і взяти участь в доставці цих подарунків (починаючи з 1-го грудня).

3. Пожертвувати будь-яку суму, перерахувавши її на наш рахунок, щоб ми самостійно придбали один або декілька подарунків для людей зі «списку мрій». (Надаємо звіт кожному спонсору).

Для зв’язку з нами:

@citycarekiev

вул. Метрополита Шептицького, 10, оф.3

(044) 220 3 223

citycarekiev@hillsong.com.ua