CLOSE
FIND A HILLSONG CHURCH NEAR YOU
GO
It looks like location services are turned off. Enable location services in your settings to use your current location, or type your address in the search bar.
Back to search
List view
Map
NEW VENUE
Gathering Online
Service Times and Information
Free Parking
Close To Public Transport
Wheelchair Accessible
Parents Room
VISIT CAMPUS WEBSITE

Хто такий Ісус?

Коли ми приймаємо рішення віддати своє життя Ісусу і почати будувати з Ним особисті взаємини, перше, з чого нам важливо почати, – це розуміння того, хто такий Ісус Христос. Що ж говорить Біблія з цього приводу?

“Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива.”
(Колосян 1:15 UBIO).

Можна лише уявити, як жителі тих місць, де бував Ісус, особливо релігійні люди і вчителі закону, говорили про Нього, будували свої здогади і сперечалися про Його вчення. Де б не з’являвся Ісус, варто було Йому сказати або зробити що-небудь, про це відразу ж починало шуміти все місто.

Коли Ісус приборкав бурю, учні задавалися питанням: «Хто ж це такий, що навіть вітер і хвилі Його слухають?» (Матвія 8:27 UBIO).

Ісуса неможливо було з ким-небудь порівняти. Ми завжди намагаємося порівнювати громадських діячів з тими людьми в історії, на яких вони схожі, тому що нам подобається все класифікувати. Наприклад, люди кажуть: такий талановитий лідер, як Вінстон Черчиль; далекоглядний, як Джон Кеннеді; самовіддана, як Мати Тереза; мудрий, як Ганді …

Проте, Ісуса просто неможливо порівняти ні з ким із історичних особистостей. У той же час питання про те, хто такий Ісус, є найважливішим з усіх, на які тобі і мені коли-небудь доведеться відповісти.

В Івана 10:10 Ісус сказав: «Я прийшов для того, щоб мали життя і мали з надлишком».

Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.

Івана 3:16

Людська природа Христа дає нам впевненість

Цілком очевидно, що божественна природа Христа дає нам силу і впевненість. Він всемогутній, всезнаючий і всюдисущий. Вся влада на небі й на землі віддана Йому. Але ми не беремо до уваги той факт, що людська природа Христа дає нам не менше впевненості, ніж божественна.

По-перше, те, що Христос став людиною, не було крайнім заходом, таким собі останнім способом для Бога врятувати людство.

Людина створена за образом Божим, і Ісус Христос є цим образом, доведеним до досконалості. І тому Його людська природа висловлює досконалу суверенну волю Бога.

Його людська природа дозволяє нам утвердитися в якості людей і підтверджує, що у Бога є план для людства.

Крім того, Його досконала людська природа показує нам наш справжній потенціал !!! Ти не можеш сказати: «Просто я людина». Або: «Вони всього лише люди». Немає ніяких «всього лише». Ісус продемонстрував приголомшливий потенціал удосконаленої людської природи, і це ще не все: Він дав нам Свого Духа, щоб допомогти стати такими, як Він Сам.

Порятунок

Прочитавши все вищесказане, у тебе, мабуть,виникає питання : «Що мені робити, щоб спастися?» Те ж саме запитав у Павла його тюремний наглядач. Відповідь була проста: «Віруй в Господа Ісуса Христа, і спасешся ти і твій дім» (Дії 16: 30-31).

Але як? Ісус відповів на це питання в Івана 14: 6: «Ісус сказав йому: Я дорога, і правда, і життя ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене ». Нам потрібно вірити, що «кожен, хто покличе ім’я Господнє, спасеться» (Римлян 10:13).

Дорогий Бог,
Я молюся цією молитвою, тому що визнаю, що вчиняв неправильно. Будь ласка, пробач мені всі погані вчинки минулого.

Допоможи мені зробити Тебе Господом свого життя і ніколи не забувати про ті плани, які є у Тебе для мене. Я вірую серцем і вустами сповідую Ісуса Господом, і тепер Він Господь мого життя.

Дякую за те, що Ти мене врятував. Дякую за те, що відтепер я християнин. Амінь.

Вітаємо! Ми дуже за тебе раді. Ми б хотіли дізнатися про твоє рішення. Будь ласка, повідом нам про нього на [email protected].