CLOSE
FIND A HILLSONG CHURCH NEAR YOU
GO
It looks like location services are turned off. Enable location services in your settings to use your current location, or type your address in the search bar.
Back to search
List view
Map
NEW VENUE
Gathering Online
Service Times and Information
Free Parking
Close To Public Transport
Wheelchair Accessible
Parents Room
VISIT CAMPUS WEBSITE

Наші Принципи Віри

МИ ВІРИМО, що Біблія є Словом Самого Бога. Ця книга точна, натхнена Богом, авторитетна, беззаперечна і може бути застосована у нашому повсякденному житті.

МИ ВІРИМО, що є тільки Один Вічний Бог, який є Творцем усього творінням. Він являє Себе у трьох особистостях: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Він безмежно люблячий і абсолютно Святий.

МИ ВІРИМО, що Бог створив людину досконалою, але гріх відокремив кожного з нас від Бога і від Його цілей для нашого життя. Людство втратило стосунки з Ним і не може повернути це спілкування власними зусиллями.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос, будучи повністю Богом і повністю людиною, є єдиним, хто може примирити нас із Богом. Він дав нам приклад святого безгрішного життя, помер на хресті замість нас, заплатив за наші гріхи, і воскрес із мертвих, довів Свою перемогу над гріхом і дав нам силу жити праведним життям.

МИ ВІРИМО, що єдиний шлях, яким кожен може примиритися з Богом, отримати прощення і нове духовне народження – це покаятися у своїх гріхах, повірити в те, що Ісус Христос є Господом, і підкоритися Його волі в нашому житті.

МИ ВІРИМО, що для того, щоб жити святим і плідним життям, яке Бог приготував для нас, ми повинні бути хрещені у воді і переповнені силою Святого Духа. Дух Святий рухається через нас і дозволяє нам використовувати свої духовні дари, зокрема і дар говоріння іншими мовами.

МИ ВІРИМО, що Бог вже спорядив особисто кожного з нас усім необхідним для того, щоб ми успішно досягали Його цілей у нашому житті. І ці цілі – всім життям поклонятися Богу, виконувати свою роль у Його Церкві та служити поколінню, у якому ми живемо.

МИ ВІРИМО, що Бог хоче зцілити і трансформувати нас, щоб ми самі змогли жити здоровим і процвітаючим життям, а також були здатними ефективніше допомагати іншим.

МИ ВІРИМО, що кінцевий пункт кожної життєвої подорожі у вічності – або Небеса, або пекло, і вибір залежить від нас, від того, як кожен з нас відповідає на заклик Господа Ісуса Христа слідувати за Ним.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос одного разу повернеться знову у Своєму Другому Пришесті, як Він і обіцяв.

Left bank campus,
Vyzvolyteliv Avenue, 1