CLOSE
FIND A HILLSONG CHURCH NEAR YOU
GO
It looks like location services are turned off. Enable location services in your settings to use your current location, or type your address in the search bar.
Back to search
List view
Map
NEW VENUE
Gathering Online
Service Times and Information
Free Parking
Close To Public Transport
Wheelchair Accessible
Parents Room
VISIT CAMPUS WEBSITE

A new beginning...

To be made whole, or to be saved, is to submit to God and His plan and purpose for our lives. It is a turning from our old ways and turning to Jesus, to ask Him for forgiveness from our sins and to give us new life in Him.

Romans 10:9 says: “If you declare with your mouth that Jesus is Lord, and believe in your heart that God raised him from the dead, you will be saved.”

Salvation is God’s free gift to us and we become His children.

It is an irrevocable acceptance into the family of God and it is an empowerment to live life wholly and fully with the purpose of reflecting God to the rest of His creation.

If you are not sure whether you are right with God or you know in fact that you need Jesus in your life, you can choose to follow Him right now by praying a prayer of surrender to Jesus.

Dear Jesus, I’m praying this prayer because I know that I have done wrong by living without You. I am sorry and I trust that You will forgive me. I accept Your love and grace for me and ask that You would be my Lord. Help me believe in You and love You every day, and help me to show the world what You are like and how great Your love is.
In Jesus’ name, amen.

Congratulations! To pray these words with a surrendered heart to Jesus is the beginning of the most important voyage you will ever embark on: the journey to follow Jesus. Please let us know if you’ve just made a commitment to Jesus and prayed this prayer by clicking the button below.

Хто такий Ісус?

“Ми можемо нескінченно задаватися питаннями про Бога, такими як: «Чи реальний Він?», «Чи дійсно правда все те, що ми знаємо про Бога?» І «Яке Він має відношення до мого життя?».

Біблія не дає нам відповідей на всі питання про Бога, і навіть часто підштовхує нас до того, щоб ставити нові питання, але є одне запитання, на яке Біблія відповідає досить чітко: хто такий Ісус? К. С. Льюїс, загальновідомий автор і християнин писав про Ісуса: «Або ця людина була і є Сином Божим, або ж він просто божевільний чи навіть гірше. Ви можете закривати йому рот, як дурневі, ви можете плювати в нього і вбивати його, як демона, або ж ви можете впасти до його ніг і назвати його Господом і Богом. Але не треба придумувати і поширювати нонсенс про те, що він був великим вчителем. Він не залишив це питання для нас відкритим, і навіть не мав наміру цього робити».

Ісус похвалив визнання Апостола Петра про те, ким Він був, це визнання звучало наступним чином: «Христос, Син Бога Живого» (Матвія 16:16), тому що Ісус знав, що те, ким Він є, і хто Він по відношенню до нас, має силу змінити наші життя. Ісус є абсолютно унікальною особистістю, тому що два світи по’єднані в Ньому: Небеса і Земля, Божественне і людське.

Так, Його Ім’я понад усіма іменами, а Його натхненна небесами сила, що приборкує шторм та здійснює чудеса, — не має собі рівних. Проте, Ісус також є і людиною, нашим особистим другом, який знає через що ми проходимо і піклується про нас. Тому Біблія називає Його «Еммануїл», що в перекладі означає «з нами Бог».”

Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

(Івана 3:16)

Ісусу не байдуже!

Чи піклується Ісус про мене? Так, звичайно!
Звідки ми це знаємо?

Часто ми позбавляємо себе права на Божу любов через своє минуле, свої помилки і проступки. Гріх відділив нас від Бога і ми ніколи не зможемо компенсувати це самовдосконаленням або хороши справами. То як же можна отримати те, чого ми не заслуговуємо? Біблія говорить, що ніщо у світі не зможе відокремити нас від Божої Любові, яка є в Ісусі Христі, нашому Господі. Прийняти Божу любов — це довіритися його терплячому, прощаючому та милосердному відношенню до нас. Тільки у Нього є сила звільнити нас від провини, сорому та осуду і подарувати нам життя у всій його повноті. І все, що нам для цього необхідно зробити — це звернутися до Нього.

"Ресурси, які можуть бути корисними для тебе

Основи

Ми зібрали невелику підбірку музики, проповідей, роздумів і багато іншого.

One of the best ways to find community is coming to church.

As a local church, with a passion to love God, people and life, we trust you feel both at home and at ease. Hillsong Church is layers deep with wonderful people and fabulous community, and we would love to get to know you more.

Whatever season of life you may be in, we sincerely pray you will sense the presence, peace and goodness of God.