Новий початок...

Отримати порятунок і зцілення можна тільки змирившись перед Богом і довірившись Його планам і цілям для твого життя. Це означає відвернутися від своїх старих шляхів і звернутися до Ісуса, щоб попросити у Нього прощення за всі свої гріхи і знайти нове життя в Ньому.
У Посланні до Римлян 10:9 говориться, що «Якщо ти визнаєш власними устами: „Ісус — Господь” — і повіриш серцем своїм, що Бог воскресив Його з мертвих, то будеш врятований».
Порятунок — це Божий дар для нас, завдяки якому ми стаємо Його дітьми.
Бог приймає нас в свою сім’ю і ніщо не зможе змусити Його передумати, порятунок дає можливість нам жити повноцінним і насиченим життям, відображуючи всьому творінню яким є Бог.

Можливо ти не впевнений, чи є у тебе стосунки з Богом, або можливо ти на 100% знаєш, що тобі потрібен Ісус в твоєму житті, — ти можеш прийняти Його у Своє серце прямо зараз, помолившись простою молитвою раскаяння.

«Любий Ісус, я молюся цією молитвою, тому що я знаю, що вчиняв неправильно, будуючи своє життя без Тебе. Я прошу вибачення і вірю, що Ти мене пробачаєш. Я приймаю Твою любов і милість для мене і прошу, щоб Ти ставмоїм Господом і Спасителем. Допоможи мені повірити в Тебе і навчи жити з Тобою кожен день, а також допоможи мені показати світові, який Ти і наскільки велика Твоя любов.
В Ім’я Ісуса. Амінь.»

Вітаємо! Така молитва, звернена до Ісуса із смиренного серця — це початок твоєї найважливішої подорожі, це початок шляху, по якому ти будеш слідувати за Ісусом. Будь ласка, дай нам знати, якщо ти тільки що запросив Ісуса в своє серце і помолився цією молитвою, натиснувши на кнопку нижче.

Хто такий Ісус?

“Ми можемо нескінченно задаватися питаннями про Бога, такими як: «Чи реальний Він?», «Чи дійсно правда все те, що ми знаємо про Бога?» І «Яке Він має відношення до мого життя?».

Біблія не дає нам відповідей на всі питання про Бога, і навіть часто підштовхує нас до того, щоб ставити нові питання, але є одне запитання, на яке Біблія відповідає досить чітко: хто такий Ісус? К. С. Льюїс, загальновідомий автор і християнин писав про Ісуса: «Або ця людина була і є Сином Божим, або ж він просто божевільний чи навіть гірше. Ви можете закривати йому рот, як дурневі, ви можете плювати в нього і вбивати його, як демона, або ж ви можете впасти до його ніг і назвати його Господом і Богом. Але не треба придумувати і поширювати нонсенс про те, що він був великим вчителем. Він не залишив це питання для нас відкритим, і навіть не мав наміру цього робити».

Ісус похвалив визнання Апостола Петра про те, ким Він був, це визнання звучало наступним чином: «Христос, Син Бога Живого» (Матвія 16:16), тому що Ісус знав, що те, ким Він є, і хто Він по відношенню до нас, має силу змінити наші життя. Ісус є абсолютно унікальною особистістю, тому що два світи по’єднані в Ньому: Небеса і Земля, Божественне і людське.

Так, Його Ім’я понад усіма іменами, а Його натхненна небесами сила, що приборкує шторм та здійснює чудеса, — не має собі рівних. Проте, Ісус також є і людиною, нашим особистим другом, який знає через що ми проходимо і піклується про нас. Тому Біблія називає Його «Еммануїл», що в перекладі означає «з нами Бог».”

Бо так Бог полюбив світ, що дав Свого Єдинородного Сина, щоб кожний, хто вірить у Нього, не загинув, але мав життя вічне.

(Івана 3:16)

Ісусу не байдуже!

Чи піклується Ісус про мене? Так, звичайно!
Звідки ми це знаємо?

Часто ми позбавляємо себе права на Божу любов через своє минуле, свої помилки і проступки. Гріх відділив нас від Бога і ми ніколи не зможемо компенсувати це самовдосконаленням або хороши справами. То як же можна отримати те, чого ми не заслуговуємо? Біблія говорить, що ніщо у світі не зможе відокремити нас від Божої Любові, яка є в Ісусі Христі, нашому Господі. Прийняти Божу любов — це довіритися його терплячому, прощаючому та милосердному відношенню до нас. Тільки у Нього є сила звільнити нас від провини, сорому та осуду і подарувати нам життя у всій його повноті. І все, що нам для цього необхідно зробити — це звернутися до Нього.

"Ресурси, які можуть бути корисними для тебе

Основи

Ми зібрали невелику підбірку музики, проповідей, роздумів і багато іншого.

One of the best ways to find connection is coming to church.

As a local church, with a passion to love God, people and life, we trust you feel both at home and at ease. Hillsong Church is layers deep with wonderful people and fabulous community, and we would love to get to know you more.

Whatever season of life you may be in, we sincerely pray you will sense the presence, peace and goodness of God.