CLOSE
FIND A HILLSONG CHURCH NEAR YOU
GO
It looks like location services are turned off. Enable location services in your settings to use your current location, or type your address in the search bar.
Back to search
List view
Map
NEW VENUE
Gathering Online
Service Times and Information
Free Parking
Close To Public Transport
Wheelchair Accessible
Parents Room
VISIT CAMPUS WEBSITE

40 днів пошуку Бога: піст та молитва.

Початок 7 березня 2023.

«Церковні традиції напередодні Великодня є чудовою нагодою сфокусуватися на ключових подіях у житті Ісуса та запитати себе: “а яке значення вони мають для нас особисто?” Можливо дати святкування не несуть у собі нічого священного, проте є щось надзвичайно значуще у тому, коли ми згадуємо ці події. Великдень вже зовсім скоро, тож чому б нам не скористатися нагодою і не присвятити наступні кілька тижнів тому, щоб перевірити нашу віру, залучитися до життя нашої церковної спільноти та ще більше наблизитися до Ісуса. Ми розпочинаємо 40 днів глибшого пошуку Бога, і вони можуть по-різному виглядати для кожного з нас: ми можемо взяти посвячення молитися і поститися, читати план Біблії або потурбуватися про когось. Щоб ми не обрали, почнімо цю подорож разом.»

Роберт Фергюссон

Як постимося?

Ми не хочемо поститися легенько, ми хочемо поститися пристрасно, шукати Бога пристрасно, вставати рано, щоб молитися, читати Біблію більше ніж коли-небудь та дисципліновано. В наших жорстких обставинах, в яких ми зараз живемо, нам дуже потрібен Бог, тому ми хочемо ставати разом на коліна та шукати Його всім серцем.

В книзі Пророка Ісаї (58:6-12) Господь говорить до Свого народу про піст, який Йому до вподоби:

«Я віддаю перевагу іншому посту: скинути кайдани несправедливості, порвати віжки ярма, звільнити гноблених і розірвати всі пута. Хіба цей піст не для того, щоб розділити хліб з голодним і ввести у дім бездомного жебрака. Або побачивши голого, дати йому в що вбратися, й не ховатися від своїх родичів? Тоді засяє вранішньою зіркою твоє світло, а твої рани загояться враз. Твоя перемога йтиме перед тобою, а слава Господня буде твоїм захистом ззаду. Коли ти покличеш Господа, Він озветься, ти попросиш допомогти, Він скаже: „Ось Я!” Якщо ти звільнишся від ярма, що живе в тобі, перестанеш тикати пальцем і здіймати інших на кпини. Якщо ти поділишся з голодним і задовільниш потреби знедолених, тоді засяє вранішньою зіркою твоє світло, і морок засяє, мов полуденне сонце. Господь вас постійно направлятиме, потреби ваші Він задовольнить у посушливих землях і зміцнить ваші кістки. Ви будете, як сад, щедро напоєний водою, як струмок джерельної води, який ніколи не пересохне. Ти зведеш місто на древніх руїнах, відбудуєшся на старих підвалинах. Тебе назвуть „будівничим зруйнованих стін”, „відбудовником вулиць жилих”

Ісус казав про піст:

Матвія 6:17-18 «Ти ж, коли постиш, намасти голову свою і вмий обличчя своє, аби постити не напоказ людям, але таємно — своєму Отцеві; і твій Отець, Який бачить таємне, віддасть тобі явно.»

Ось декілька прикладів постів у Біблії, помолися та обери свій вид посту, який найбільше підійде тобі на цей сезон.

Піст Естер (Естер 4:16)

Піст Даниїла (Даниїла 1:12-17)

Піст Йоана Хрестителя (Матвія 3:4)

Крім того, пропонуємо в цьому році не лише від чогось відмовитися під час посту, але й до чогось привчати себе, замінити шкідливі звички на корисні.

Наприклад:

– Виділяй окремий час, щоб говорити з Богом. Молися не просто в дорозі на роботу чи коли вже засинаєш, а виділи протягом дня час, щоб зайти в окрему кімнату, закрити двері та сфокусовано помолитися Богові чи виходь на спеціальну прогулянку парком з Богом.

– Почни не лише молитися, але й виділяти час на особисте поклоніння Богові.

– Вибери якусь книгу про піст та читай в цей період (радимо книжку “ПІСТ” Джентезіна Франкліна).

– Заміни щоденну або надмірну гру на комп’ютері чи телефоні на щоденне читання Біблії (річний план).

– Заміни вечір серіалів на вечерю та спілкування з родичами.

– Постав нагадування, щоб раз на кілька днів дзвонити батькам або близьким людям та запитати як вони.

Щоденна молитва о 7 ранку

Щоденна молитва о 7 ранку

Щоденна молитва о 7 ранку

Річний план читання Біблії

Щоденна молитва о 7 ранку

Приєднатися до добрих справ

Що ми робитимемо під час посту?

Під час посту Ісайя закликає нас до діяльності, служіння, благовіщення і т.д. Тому ми пропонуємо тобі обрати один із напрямків діяльності, в якій ти хотів би взяти участь.

Молитися за хворих – бери участь в служінні в лікарнях.

Молитися за владу – беру участь в молитві церкви щочетверга та згадуй президента та керуючі органи України в своїх щоденних молитвах.

Нести Благу Звістку – бери участь в євангелізаціях разом з нашою молоддю та у поїздках у в’язницю з програмою Альфа (тільки для чоловіків).

Нагодувати голодного, вдягнути голого – бери участь в проєктах “Кіло Доброти” та “Щедрий Гардероб” від нашого фонду “Турбота про місто”).

Збільшити увагу до своїх рідних – приготуй вечерю та запроси до себе близьких, щоб провести з ними час та поспілкуватися.

Задовольняти потреби знедолених – дізнайся, які потреби мають люди, які були вимушені переселитися із зон бойових дій та протягни їм руку допомоги.

Вшановувати тих, хто робить важливу, але непомітну роботу – приєднуйся до діяльності нашого Фонду “Турбота про місто”, де ми будемо вшановувати лікарів, енергетиків, пожежників, військових і т.д.