CLOSE
FIND A HILLSONG CHURCH NEAR YOU
GO
It looks like location services are turned off. Enable location services in your settings to use your current location, or type your address in the search bar.
Back to search
List view
Map
NEW VENUE
Gathering Online
Service Times and Information
Free Parking
Close To Public Transport
Wheelchair Accessible
Parents Room
VISIT CAMPUS WEBSITE

Cześć Kościół,

Hillsong jest globalnym kościołem, a możliwość pozostania w kontakcie z Tobą pomaga nam sprawiać, że wielki kościół wydaje się mały.

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby postępować zgodnie ze zmieniającymi się przepisami dotyczącymi prywatności na całym świecie, w naszej polityce prywatności wprowadzamy kilka ważnych zmian. Mają one wpływ na to, w jaki sposób możemy się z Tobą kontaktować.

Aby pozostać w kontakcie z Hillsong, musisz zaakceptować nowy regulamin (Terms and Conditions) na MyHillsong. Jeśli tego nie zrobisz, od 25 maja nie będziemy mogli pozostawać w kontakcie. Po tej dacie nawiązywanie przez nas kontaktu z Tobą będzie nielegalne, dlatego Twoja współpraca jest teraz kluczowa.

Oto 4 proste kroki, które pozwolą Ci pozostać z nami w kontakcie:

  1. Zaloguj się do MyHillsong – zaakceptuj nowy regulamin (Terms and Conditions).
  2.  

  3. Wykonaj kolejne kroki  przejrzyj swoje dane.
  4.  

  5. Jeśli masz dzieci poniżej 16 roku życia, musisz sprawdzić ich dane i potwierdzić, że wyrażasz zgodę, aby te dane pozostały na MyHillsong. Jeśli nie zrobisz tego przed 25 maja 2018 roku, będziesz musiał/a ręcznie zapisać swoje dzieci do naszych programów dla dzieci i młodzieży. Wymagamy teraz, aby wszyscy użytkownicy MyHillsong mieli co najmniej 16 lat.
  6.  

  7. Potwierdź swoje preferencje dotyczące komunikacji.

Uwaga – otrzymasz również emaila dotyczącego Twoich preferencji związanych z subskrypcją emailową, które są czymś innym niż regulamin MyHillsong.

W sercu naszego kościoła zawsze było i zawsze będzie wołanie „witaj w domu” skierowane do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka, którzy do nas przychodzą – jesteśmy kościołem, który chce śmiało oddziaływać na miliony ludzi dla Chrystusa.

Bobbie i ja cenimy Was – każdego, kto nazywa Hillsong swoim domem – i modlimy się o wzrost przychylności i pasji we wszystkim, do czego przykładacie swoje ręce. Liczymy na to, że pozostaniemy z Wami w kontakcie w przyszłości.

Z wyrazami miłości,

Brian Houston
Główny Pastor kościoła Hillsong

Nasza nowa polityka prywatności  odzwierciedla ostatnie zmiany w prawie o ochronie danych i w jaśniejszy sposób wyjaśnia sposób gromadzenia, przechowywania i przetwarzania informacji o Tobie.
Wierzymy, że te aktualizacje nie tylko pomogą lepiej chronić Ciebie i Twoją prywatność, ale także wzbogacą Twoje doświadczenia z kościołem Hillsong. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.